Zaproszenie do biblioteki

Drodzy Czytelnicy!

Zapraszamy Was do odnowionej i kolorowej biblioteki, skąd możecie wypożyczyć książki do domu, a także w czytelni możecie skorzystać z dużego i aktualnego zbioru różnych encyklopedii, słowników, atlasów czy czasopism dla uczniów (Kumpel, Victor Junior, Victor, Cogito).

Zbiory biblioteczne liczą prawie 15 tys. książek i w całości znajdują się już w komputerowej bazie danych. Przejrzeć zasoby biblioteki i zamówić potrzebne materiały można przez aplikację Librus (zakładka - Moduły/E-Biblio).

Dla dorosłych oferujemy bogaty wybór klasyki polskiej i obcej, literaturę popularną (kryminały, fantasy, sensacja), a także książki popularnonaukowe, szczególnie dotyczące pedagogiki i wychowania.

Z księgozbioru biblioteki mogą korzystać uczniowie naszej szkoły oraz ich rodzice, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów!

Nauczyciele bibliotekarze:

mgr Janina Głażewska