• Odwiedziło nas: 1741963

Rodzinna Impreza Andrzejkowa 2011

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Szkoły. Za nami kolejna, druga już Rodzinna Impreza Andrzejkowa, do której przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu.

Kolejny raz udowodnili Państwo, że szkoła może być miejscem przyjaznym dziecku i rodzinie. Miejscem, w którym można przyjemnie i wesoło spędzić czas ze swoim dzieckiem, ze swoimi dziećmi, z rodziną. Pozwolę sobie powtórzyć słowa, które skierowałam do Państwa otwierając Rodzinną Imprezę Andrzejkową. Rodzina jest najważniejsza w życiu każdego dziecka, każdego człowieka. To właśnie rodzina daje siłę do wszelkiego działania. Często nie mamy czasu na to, aby poświęcić czas tylko dziecku. A przecież „mieć czas dla dziecka - to początek wszelkiego wychowania”. Cieszę się, że znaleźli Państwo ten czas i byli w tym dniu z dzieckiem w miejscu,
w którym spędza znaczną część każdego dnia.

Wzorem roku ubiegłego staraliśmy się, aby na Imprezie Rodzinnej każdy z Państwa znalazł coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Występ półfinalisty z programu „Mam talent” był godny uznania, ale myślę sobie, że u nas w szkole również nie zabrakło talentów na miarę znanego programu. Udowodniły to dzieci.

Chciałam serdecznie podziękować Wszystkim Rodzicom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w Rodzinną Imprezę Andrzejkową. Poszukali sponsorów, zorganizowali występy artystów z zewnątrz, przygotowali i prowadzili wróżby, loterię, gry, catering, sprzedaż prac dzieci.

Dziękuję również tym Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali przepiękne prace na licytację oraz przekazali różne przedmioty na loterię, a także upiekli przepyszne ciasta.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomagali przy organizacji Imprezy.

Równie serdecznie dziękuję Panu Eugeniuszowi Tomczykowi, za profesjonalne poprowadzenie naszej Imprezy, za to, że zawsze jest z nami, i zawsze możemy liczyć na pomoc.

Serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom Andrzejkowej Imprezy Rodzinnej 2011. Dzięki Państwu impreza mogła nabrać właściwego wymiaru.

Wsparli nas:

Urząd Miejski w Zabrzu - Wydział Promocji i Turystyki
Hipermarket Real
Zabrze, Plac Teatralny 12

Teatr Nowy w Zabrzu, Pani Edyta Strong

Coccodrillo - Zabrze, Plac Teatralny 12

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Avon

Aviva

Tropical, Pan Tadeusz Ogrodnik

Gaw-Plast, Pan Tadeusz Gaweł

Emida - Autoryzowany Dealer Skoda

Cinema City - Pan Rafał Mokolski

KFC Zabrze

Pani Cecylia Stefanowska

Pani Katarzyna Sosna

Pani Anna Musielak

NB Bags - Pani Irena Kulak

oraz wspaniali ludzie, którzy chcieli pozostać anonimowi.

DZIĘKUJEMY!

Galeria zdjęć z Andrzejkowej Imprezy 2011