• Odwiedziło nas: 1751914

6.03.2017 - przyTARGaj książkę do biblioteki

Chcesz odświeżyć domową biblioteczkę?
Weź udział w akcji *przyTARGaj książki* organizowanej przez OPP4 "CET" i MBP w Zabrzu, która odbędzie się 30 marca br. w pracowni plastycznej "Obsydian" w dwóch turach tj. w godz. 9.00-11.30 dla dzieci i młodzieży szkolnej wraz z opiekunami oraz 15.30-17.00 dla dorosłych i młodzieży.
Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przyniesienie przynajmniej jednej, niezniszczonej książki wydanej po roku 2000.
Zależnie od tego, ile egzemplarzy uczestnik przyniesie, tyle będzie mógł zabrać.
Książki zgromadzone na wymianę pochodzą z darów czytelników zebranych przez MBP oraz ze zbiórki przeprowadzonej w marcu wśród podopiecznych ogniska. Jest to głównie literatura piękna.
W czasie akcji nie wymieniamy: podręczników, encyklopedii, literatury fachowej (np. Kodeks karny).
Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem prosimy o zgłoszenie się do biblioteki szkolnej.