• Odwiedziło nas: 1771949

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki

Zapraszam do udziału w XII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM "ZDROWA KUCHNIA - ZDROWE ŻYCIE" pod patronatem Prezydenta Gliwic i Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Zadaniem uczestnika konkursu jest:

a) przygotowanie jednocześnie pracy plastycznej na kartce A4 bloku technicznego (technika dowolna) na temat „Zdrowa kuchnia-zdrowe życie” (musi przedstawiać zdrowe nawyki żywieniowe i ukazywać świadomość dzieci na temat wpływu odżywiania na zdrowie) oraz napisanie pracy literackiej, wiersza rymowanego dotyczącego wykonanej pracy plastycznej 12-wersowego (3 zwrotki). Wiersz jest napisany na komputerze (na żółtej kartce ksero formatu A4) czcionką Arial ’14.

b) prace oddajemy do nauczyciela przyrody p. Mirosławy Sowa do dnia 10 maja 2013r.

Życzę powodzenia i czekam na Wasze prace.

Nauczyciel przyrody.