14.11.2018 - Koncert patriotyczny - fotorelacja

W środę, 14.11.2018 roku, o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach projektu „Godność. Wolność. Niepodległość” został zaprezentowany spektakl „Dar wolności”, ukazujący różne oblicza Polaków w stosunku do walki o utraconą wolność, a także odbył się Koncert „Niepodległa”, w trakcie którego usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni patriotyczne.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Wiceprezydent Miasta Zabrze Pani Katarzyna Dzióba, Dyrektor Delegatury w Gliwicach Kuratorium Oświaty
w Katowicach – Pan Jacek Tarkota, Naczelnik Wydziału Oświaty – Pani Ewa Wolnica, Radny Rady Miasta Zabrze – Pan Antoni Strzoda oraz nauczyciele, rodzice i uczniowie.
Po części artystycznej zaproszeni goście mogli podziwiać wystawę zorganizowaną z prac konkursowych uczniów oraz przedmiotów codziennego użytku z ubiegłych dziesięcioleci.

Niepodległa