15-19.10.2018

W tym tygodniu odbył się maraton turniejów piłkarskich, w których brali udział uczniowie naszych klas sportowych i usportowionych.
Poniedziałkowe zawody Tymbarku "Z podwórka na stadion" odbyły się dla grupy U8 (klasa II i I). Reprezentacja naszej szkoły, awansowała do finałów wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym roku prawdopodobnie na Stadionie Śląskim. Podopieczni trenera Matuszaka okazali się najlepszą z 7 drużyn na szczeblu powiatu.
Tym samym osiągnięciem popisali się zawodnicy z klasy V trenera Pakuły, którzy wśród 18 zespołów okazali się bezkonkurencyjni. Wygrana na szczeblu powiatowym pozwoli im również rywalizować wśród najlepszych zespołów z województwa.

W środę 17 października drużyny rocznika 2009 (klasa IV) i 2011 (klasa I) rozegrały turniej halowy w formule 3+1 na hali w Dąbrowie Górniczej. Organizatorem turnieju z okazji 100 lecia niepodległości był Tauron. "Tauron Energa Junior Cup" to cykl 3 turniejów eliminacyjnych w województwach: Małopolskim, Śląskim i Dolnośląskim. Obie nasze reprezentacje uzyskały bilet do udziału w wielkim finale ogólnokrajowym, który odbędzie się w Krakowskiej Tauron Arenie na początku przyszłego roku. Nasze drużyny zajęły odpowiednio 2 (rocznik 2009) i 4 (rocznik 2011) miejsce w całym cyklu preeliminacyjnym. Warto dodać, że z bardzo dobrej strony pokazali się również zawodnicy 2 drużyny rocznika 2009, którzy byli o krok od awansu do finałów ogólnokrajowych.