Drogi Kierowco

W imieniu Społeczności Szkoły Podstawowej nr 17 w Zabrzu zwracam się z ogromną prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu samochodem na teren szkoły. Boisko szkolne i teren przy szkole jest przeznaczony dla uczniów. Dlatego należy mieć świadomość, że w każdej chwili z różnych miejsc, prosto pod koła, może wyskoczyć DZIECKO.

Wielokrotnie byłam świadkiem, jak niektórzy dorośli mylili plac szkolny z autostradą. Również lęk i obawa rodziców, którzy pieszo przyprowadzają swoje dzieci do szkoły zaniepokoiły mnie. O nieszczęście łatwo!

Dlatego jeszcze raz bardzo proszę aby pomiędzy godziną 800 a 1430 nie wjeżdżać na teren szkoły podstawowej. Samochód można zostawić na parkingu po lewej stronie za bramą wjazdową. Kierowców, rodziców, którzy przywożą swoje dzieci do szkoły przed godziną 800 proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.

Niech zdrowy rozsądek i wyobraźnia weźmie górę nad brakiem ostrożności i brawurą.

Agata Gąsior – Dyrektor Szkoły