4.09.2018 - Zaproszenie na szkolenie

Zapraszam na bezpłatne szkolenia kompetencji miękkich
w Szkole Podstawowej nr 17 w Zabrzu.

Jestem prawnikiem i  wieloletnim trenerem. Przygodę ze szkoleniami rozpoczynałam jako trener/ wykładowca tzw. szkoleń twardych, w zakresie prawa międzynarodowego. Później, początkowo, jako uzupełnianie własnych kompetencji, jako trenera, zajęłam się także szkoleniami kompetencji miękkich. Dziś jest to moja pasja.

Szkolenia, które proponuję z kompetencji miękkich to:

• Komunikacja interpersonalna
  • Zarządzanie sobą w czasie
  • Asertywność

Szkolenia będą prowadzone popołudniami oraz w sobotnie przedpołudnia w Szkole Podstawowej nr 17 w Zabrzu.

Terminy będą ustalane po uzyskaniu informacji o ilości osób i dostosowywane do uczestników.

Rodziców uczniów szkoły oraz wszystkie inne osoby zainteresowane bezpłatną inwestycją we własne kompetencje, w miłej atmosferze, zapraszam do kontaktu pod nr tel. 570 020 079 oraz aksamitowskakobos@gmail.com

Prowadząca szkolenie: Magdalena Aksmitowska-Kobos.

Kierownik sekcji obrotu prawnego z zagranicą w sądzie okręgowym. Prowadzę liczne szkolenia m.in. dla sądów, kancelarii prawnych, firm windykacyjnych, Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, głównie w zakresie prawa międzynarodowego, dochodzenia roszczeń od firm i osób przebywających za granicą, a także w zakresie egzekucji alimentów od dłużników przebywających za granicą.

Trener biznesu. Pasjonatka rozwoju osobistego, motywowania pracowników i komunikacji interpersonalnej.

Uczestnik seminarium doktoranckiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego.

Panelista Konferencji “European cooperation on judicial training for court staff and bailiffs” w Brukseli.

Autorka licznych publikacji z zakresu prawa międzynarodowego.

PROGRAM SZKOLENIA