Żegnaj szkoło - witajcie wakacje :)

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Rok szkolny 2020/2021 był bardzo wyjątkowy. Równie nietypowe jest zakończenie roku szkolnego. Inne niż wszystkie ponieważ kolejny raz nie możemy spotkać się z wszystkimi klasami jednocześnie.
Nie możemy świętować zakończenia szkoły w tradycyjnej formie. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.
Jednak daliśmy radę.
Dziękuję uczniom za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, zawodów sportowych, które w warunkach reżimu sanitarnego odbywały się.
Absolwentom życzę, aby dostali się do wymarzonych szkół oraz tylko dobrych wspomnień z podstawówki.
Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły – administracji i obsługi - za całoroczny trud i pracę składam serdeczne podziękowania.
Dziękuje rodzicom za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną.
Wszystkim życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku - tak bardzo zasłużonego po trudach intensywnej nauki i pracy. ????
Agata Gąsior – dyrektor szkoły