Odwiedziny Torcidy Poremba

W dniu dzisiejszym odwiedzamy ZSO nr 14 w Zabrzu - Szkołę Podstawową nr 17 i jak co roku przeprowadzamy „Akcję Szkoła”. W tym roku ze względu na pandemię Covid-19, akcja miała inny format niż planowaliśmy, ale pokonując wszystkie niedogodności zjawiamy się zamaskowani i rozdajemy dzieciakom blisko 500 szt. magnesów z naszym dzielnicowym logo oraz wręczamy nagrodę za wygranie konkursu plastycznego organizowanego przez Nas uczniowi klasy 6D Olkowi Szewczykowi . Olek otrzymuje od Nas osiedlowe vlepki, pamiątkowy dyplom, szal oraz album „Dzieje Legendy Górnik Zabrze”. Miejmy nadzieję, że za rok, kiedy spotkamy się po raz kolejny, uda się przeprowadzić „Akcje Szkoła” w normalnych warunkach. Z tego miejsca chcieliśmy podziękować Pani Dyrektor ZSO nr 14 w Zabrzu - mgr Agacie Gąsior za współpracę na linii Torcida Poremba - Szkoła, która trwa już 12 lat. Podziękowania należą się również Bartkowi Tarnówce oraz Dariuszowi Mogielnickiemu - Dyrektorowi ds. Marketingu Handball Górnik Zabrze, którzy przekazali na licytacje odpowiednio: koszulki meczowe z autografami Jesusa Jimeneza oraz Adriana Kondratiuka, co pozwoliło na sfinansowanie tegorocznej Akcji????????????
Torcida Poremba