Anioł mieszka po sąsiedzku

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Szkoła przystąpiła w tym roku po raz pierwszy do akcji "Anioł mieszka po sąsiedzku" organizowanej przez fundację "Gdy liczy się czas".
Zwracamy się z ogromną prośbą o przyłączenie się do tej szlachetnej inicjatywy.

Możecie zostać Aniołami i przygotować kartki świąteczne dla chorych dzieci leczących się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Ligocie
Kartki powinny być z życzeniami (świąteczne lub życzenia zdrowia . Kartki nie powinny być imienne. Miło będzie, gdy będą miały dołączoną kopertę. Podczas akcji dzieci - pacjenci z dużego kosza wybierają sobie karteczki. Rotacja na tych oddziałach jest duża, każda kartka będzie zatem mile widziana
W tym roku organizatorzy mają niespodziankę. Klasa, która przygotuje najładniejsze kartki otrzyma godzinną zabawę z animatorem.

Zachęcamy także do zbiórki rzeczy na paczki mikołajkowe.
W tym roku paczki mikołajkowe będą przeznaczone dla dzieci z oddziału onkologii, hematologii i chemioterapii GCZD.
Chcemy uszczęśliwić dzieci, które całe dnie spędzają na szpitalnym oddziale, które nie mogą bawić się z rówieśnikami. Chcemy by chociaż na chwilę mogły cieszyć się z tego, że są dziećmi.
Informujemy, że nowe rzeczy będą w paczkach dla dzieci. Można oddać także używane zabawki, książki, które przekazane będą bibliotece i szkole szpitalnej
Jeśli chodzi o zbiórkę rzeczy to poniżej podajemy listę rzeczy, które zbieramy:
- gry i zabawki dla dzieci (bez pluszaków)
- materiały plastyczne
- książeczki, kolorowanki, łamigłówki
- słodycze
- ubranka (nowe)
- kosmetyki
Kartki i dary prosimy przynosić w torebkach (siatkach) kartonikach opisanych w dyskretny niewidoczny dla obdarowanych sposób, ale tak, abyśmy my mogli nagrodzić Darczyńców  imię nazwisko i klasa (wszystkie kartki pakowane będą klasami) do sali 24 - p. Anna Smoleń-Bieniasz oraz sali 30 - panie Beata Widuch i Magdalena Jeziorska do dnia 29 listopada.

Wszystkie zebrane rzeczy zostaną zawiezione 30 listopada do koordynatora w Tychach.

Dziękujemy za cierpliwość w przeczytaniu tekstu  To już połowa naszego sukcesu

Zostańmy Aniołami, mieszkającymi po sąsiedzku